Academy review                      

Передплата на видання здійснюється через передплатне агентство «АС-Медіа».

Компанія «АС-Медіа» з серпня 2008 року працює на українському ринку у форматі передплатного агентства повного циклу.

Одним з ключових напрямків діяльності компанії є проведення передплати та здійснення доставки закордонних газет і журналів в Києві та регіонах у день виходу їх друком за кордоном. Це стало можливим завдяки стратегічному партнерству ТОВ «АС-Медіа» із світовим лідером з дистрибуції преси – компанією PressReader (NewspaperDirect Inc).

Маючи статус ексклюзивного представника PressReader на території України, компанія «АС-Медіа» єдина, хто може запропонувати своїм передплатникам доставку закордоних газет і журналів в режимі «день-у-день» (PressReader print), а для потенційних клієнтів – 3 денну безкоштовну промо-доставку.

В «АС-Медіа» можна замовити такі всесвітньовідомі видання з щоденною доставкою, як The Times, The Financial Times, The New York Times, Le Monde, El Pais, USA Today, The Wall Street Journal, La Repubblica, Mainichi Shimbun, Daily Telegraph, The Guardian та багато інших.

На сьогодні каталог компанії містить більше 3000 закордонних газет і журналів по системі PressReader, а такоже більше 3000 українських та закордонних видань, які ми доставляємо в їх оригінальному форматі нашим передплатникам.

Замовити і оформити передплату на видання можна будь-яким зручним для Вас шляхом:

Тел.: +380-44-500-05-06

+380-44-353-88-15

+380-95-570-05-06

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Top